TeensThrowdown 2018

Tento víkend (19./20. ledna 2019) se konaly závody: TeensThrowdown 2019  V Holandském městě Amersfoort byl to už  již čtvrtý ročník CF závodů pro „děti“, které patří k mladým nadějím tohoto sportu - #CollierySRCEM s reprezentantkou Kájou Božkouvou nesmělo chybět - samozřejmě u toho byl i trené Lukáš Káňa.

V prvním i v druhém závodním dni atlety čekají tři WOD, které jsou vesměs AMRAPy s krátkou dobou trvání. Chybělo nám jedno delší WOD a hledání maximálky – to Káje dle jejích slov nejvíce. S obsazením konečného pátého místa jsme spokojeni a věříme, že bude dále na sobě tvrdě pracovat, jako doteď.

Organizačně velice zdařilá akce, není organizátorům co vytknout. Velice profesionální přístup, i když mám zde jednu výtku. Byl zde velký počet závodníků i diváků – zcela jistě by si tento závod zasloužil větší halu s větší rozcvičovnou a zázemím pro atlety.

Jak se závody Karolíně líbily?

"Závody jsem si neskutečně užila, byl to skvělý zážitek, na který nikdy nezapomenu. Všichni byli moc milí a přátelští. Čekala jsem, že ve workoutech bude více cviků věnovaným vzpírání. Vím, že musím hodně zapracovat na gymnastice, která mi vůbec nešla. Děkuji, že jsem se závodu mohla zúčastnit. Největší poděkování patří mému trenérovi, za tu nejlepší přípravu, za jeho čas a nervy, a za vše co mě naučil."

Více o závodech se dočtete v blogu Lukáše Káni na webu: www.collierycrossfit.com 

Děkujeme za podporu TEEN programu: SDS Komplexní stavby, UAX a Agentura Levná Pojistka. CZ